| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101N-6 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | DZ101N-6A |
| Application | Gas Station |
| Customizable | Route 1-22 |
| Transport Package | Customary Packing |
| Specification | 16*9*4cm |
| Trademark | Wolves Team |
| Origin | China |
| HS Code | 8543709200 |
| Production Capacity | 2000PCS/Month |
| Frequency Range | 1500-1600MHz |
| Frequency | GPS |
| Jammer Type | Handheld Hidden Jammer |
| Channel Number | 6 |
| Each Bands Power | 0.5W |
| Total Output Power | 3W |
| Jamming Range | 2-25m |
| Application | Militaries Units, Prison, Polices, Bomb Disposal |
| GPS L1 Frequency | 1575.42 MHz |
| GPS L2 Frequency | 1227.60 MHz |
| GPS L3 Frequency | 1381.05 MHz |
| GPS L4 Frequency | 1379.913 MHz |
| GPS L5 Frequency | 1176.45 MHz |
| GLONASS L1 Frequency | 1598.0625 - 1609.3125 MHz |
| GLONASS L2 Frequency | 1242.9375 - 1251.6875 MHz |
| Single Output Power | +30dBm / 1W |
| Power Source | Wall plug, car adapter, or built-in battery (7.2V 3000mAh) |
| Power Input | AC110V-240V |
| Power Output | DC9V 1000mAh |
| Battery Life | 2-3 hours continuous use |
| Jamming Range | Radius 1-15 M (depending on signal strength) |
| Dimensions | 125 (L) × 69 (W) × 24 (H) mm |
| Weight | 400g |
| Temperature Range | -50 to +60°C |
| Relative Humidity | 5%-95% (RH) |