| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101C-8 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T,Western Union,D/P |
| Model Number | WT101C-8 |
| Application | Conference Center |
| Design Type | Desktop Stationary Design |
| Working Bands | 4 Frequency Bands |
| Power Performance | High Power Output |
| Core Function | Cell Phone Signal Jamming |
| Installation Type | Desktop Placement |
| Frequency Feature | Frequency Adjustable |
| Transport Package | Carton Packaging |
| Specification | 210 × 150 × 50 mm |
| Trademark | Wolves Team |
| Origin | China |
| HS Code | 8543709200 |
| Production Capacity | 2000PCS/Year |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Frequency | CDMA/GSM/3G Cellphone |
| Jammer Type | Desktop Indoor Jammer |
| Channel Number | 4 |
| Each Bands Power | 3W |
| Total Output Power | 12W |
| Jamming Range | 2-30m |
| Application | Militaries Units, Prison, Bomb Disposal |