| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | DSJ-IB-8 |
| Output Power | 400W |
| Power Supply | AC110~220V to DC24V |
| Built-in Battery | 25000mAh Li-battery |
| Battery Runtime | 35 minutes |
| Jamming Range | 500-2000 meters (depending on signal strength) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Package Size | 78×51×50cm |
| Package Weight | 45kg |
| Antenna Type | Omni-directional/Handheld Directional |
| Cooling System | 5 forced air cooling fans |