| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101F-5 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | DSJ-IB-5 |
| Output Power | 400W |
| Power Supply | AC110~220V to DC24V |
| Built-in Rechargeable Battery | 25000mAh |
| Battery Working Time | 35 Minutes |
| Jamming Range | 1000-2000 Meters |
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
| Package Dimensions | 75×50×51cm |
| Package Weight | 45kg |
| Trademark | DSJ |
| Origin | Shenzhen |