| Brand Name: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiated price |
| Delivery Time: | 20 days |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Affected Frequency Ranges |
|
| Compatible Systems | Worldwide cellular networks |
| Power Supply | AC 110V-240V, DC 24V-27V 15A |
| Operating Time | 24 hours continuous operation |
| Shielding Radius | Up to 700 meters (-75dBm, dependent on local signal strength) |
| Antenna Options | Omni-directional or directional antenna (optional) |
| Total Output Power | 800W |
| Operating Temperature | -40°C to +55°C |
| Relative Humidity | ≤90% (RH) |
| Air Pressure | 86-106kPa |
| Weight | 34kg |
| Dimensions | 385mm (L) × 340mm (W) × 180mm (H) - excluding antenna |