| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808W-100-4 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Specification | Details |
|---|---|
| Model Number | HSKST-PLC |
| Certifications | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Operation Voltage | Low Voltage |
| Rated Voltage | AC 380V/220V, 50Hz |
| Rated Current | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Short-Time Withstand Current | 16kA, 25kA, 31.5kA, 50kA |
| Rated Insulation Voltage | 660V |
| Busbar System | Copper Bar (TMY) |
| Power Factor | 0.8~0.95 (Lagging) |
| Installation Method | Floor-Mounted, Wall-Mounted |
| Operating Temperature | -10℃~+40℃ |
| Altitude | ≤2000m |