| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808BB20-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | JH-S5 |
| Dimensions | 400 × 245 × 170 mm |
| Weight | 6.5 kg |
| Operating Temperature | -25°C to +65°C |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Endurance Time | >60 Minutes (Continuous Operation) |
| Total Output Power | 250W |
| Output Port | Frequency Range |
|---|---|
| CH1 | 720-840 MHz |
| CH2 | 830-940 MHz |
| CH3 | 950-1050 MHz |
| CH4 | 2400-2500 MHz |
| CH5 | 5725-5850 MHz |