| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808B25-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15 days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Place of Origin | China |
| Certification | CC, CE |
| Weight | 13kg |
| Total Output Power | 120W |
| Jamming Range | Up to 200m |
| Battery | Li-ion Battery |
| Type | Backpack Jammer |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | 5G: 3200-3600MHz |
| CH2 | 5G2: 3600-4200MHz |
| CH3 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH4 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH7 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH8 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH9 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH10 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Jammed Signal Frequency | CDMA, GSM, 3G, 4G, 5G, 2.4G WiFi, 5.8G WiFi, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Output Channels | 10 channels |
| Shielding Range | Radius 5-200 meters (depending on base station distance) |
| Net Weight | 12kg |
| Ambient Temperature | -10ºC to +50ºC |
| Battery Life | 90-180 minutes standby |
| Cooling System | Active "smart" with integrated air filter |