| Brand Name: | WolvesTeam |
| Model Number: | WT-S102KM |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1 |
| Delivery Time: | 3-4 weeks |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| Detection Frequency Range | 0.01 - 6 GHz |
| Detection Azimuth | Omnidirectional 360° |
| Direction Finding Accuracy | ≤ 5° (RMS) |
| Simultaneous Detection Capacity | ≥ 20 targets |
| Detection Radius | 5 km |
| Scanning Speed | 20 GHz/s |
| Resolution | 25 kHz |
| Weight | < 20.0 kg |
| Capabilities | Drone trajectory tracking |