| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101N-5 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model No. | CKJ-2305-D5 |
| Application | Swat Teams, Anti-Drone, Protect of Prohibited Area |
| Channels | 5 Antenna 5 Channels |
| Output Power | 70W 10-20W Each Band |
| Block Range | 500-1500 Meters |
| Power Supply | Battery DC24-28V 4800mAh |
| Working Time | Battery 60 Minutes |
| Cooling System | Aluminum Alloy Radiator, Build-in 2 Fans |
| Size | 260*260*125 mm |
| Net Weight | 3.0kg |
| Warranty | 1 Year |
| Transport Package | Safe Case Packing |
| Specification | ISO9001/ISO14001 |
| Trademark | Ching Kong |
| Origin | China |
| HS Code | 8517699000 |
| Production Capacity | 5,000 PCS/Month |