| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101H2-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | RF-JD10XF |
| Primary Application | Conference Center |
| Jamming Range | 50-150 Meters Radius |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC 100-240V or 12V Car Charger |
| Weight | 11kg |
| Dimensions | 560 × 235 × 95mm |
| Trademark | RDSignal |
| Origin | China |
| RF-JD10XF-E5G Europe 8 Bands | RF-JD10XF-A5G America 8 Bands | RF-JD10XF-A5G5 America 8 Bands |
|---|---|---|
| 758-830MHz: 25W 5G, 4G LTE Low | 850-895MHz: 25W CDMA 850 | 850-895MHz: 25W CDMA 850 |
| 920-965MHz: 25W GSM900 | 1800-2000MHz: 20W DCS, PCS | 1800-2000MHz: 20W DCS, PCS |
| 1800-1920MHz: 20W DCS | 2100-2170MHz: 30W 3G, UMTS | 2100-2170MHz: 30W 3G, UMTS |
| 2100-2170MHz: 30W 3G, UMTS | 2300-2500MHz: 20W 4G LTE + WiFi 11.b & g | 2300-2500MHz: 20W 4G LTE + WiFi 11.b & g |
| 2400-2500MHz: 20W WiFi 11.b & g | 2500-2700MHz: 20W 4G WiMAX Sprint | 2500-2700MHz: 20W 4G WiMAX Sprint |
| 2570-2690MHz: 20W 4G LTE High | 700-800MHz: 20W 4G LTE USA iPhone (AT&T & Verizon) | 700-800MHz: 20W 4G LTE USA iPhone (AT&T & Verizon) |
| 1450-1500MHz: 20W 5G | 5G 617-652MHz: 20W 5G | 5G 617-652MHz: 20W 5G |
| 5G 3400-3800MHz: 4W 5G | 1700-1800MHz: 20W 4G LTE | 5.1-5.9GHz: 4.0W 5GHz 11.a |
| Total Power: 164W | Total Power: 175W | Total Power: 159W |
| Sample | 3-5 business days |
| <20 pcs | 7-15 days |
| 20-50 pcs | 15-24 days |
| >50 pcs | Negotiable |
| USA/Canada/Europe/Asia | 3-5 days |
| Middle East/Latin America | 5-7 days |
| Africa | 3-7 days |