| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101H10-6 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (3-5 Band) | 1280-1390 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1.2g Band) | 1170-1280 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1.5g Band) | 1570-1620 MHz |
| Average Output Power Per Port | 47dBm (50W) |
| Total RF Power | 150W |
| AC Input | 110-240V |
| Built-in Rechargeable Battery | 12ah/28V |
| Charging Time | 5-6 Hours |
| Operating Time on Battery Power | 40 Minutes |
| Physical Dimensions | 260mm (Length) * 167mm (Width) * 68mm (Height) |
| Transport Package | Neutral Packaging Carton |
| Specification | SZ Vodasafe 3-Band Drone Jammer DJF3L |
| Trademark | Vodasafe |
| Origin | China |
| HS Code | 8543892090 |
| Production Capacity | 500 |
| Order Type | Delivery Time |
|---|---|
| Sample | 3-5 business days |
| <20 pcs | 7-15 days |
| 20-50 pcs | 15-24 days |
| >50 pcs | Negotiate |
| Region | Delivery Time |
|---|---|
| USA/Canada/Europe/Asia | 3-5 days |
| Middle East/Latin American | 5-7 days |
| African | 3-7 days |