| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | DSJ-IB-8 |
| Output Power | 400W |
| Power Supply | AC110~220V to DC24V |
| Built-in Rechargeable Battery | 25000mAh |
| Battery Working Time | 35 Minutes |
| Jamming Range | 1000-2000 Meters |
| Working Temperature | -20°C to 70°C |
| Package Size | 75×50×51cm |
| Weight | 45kg |
| Trademark | DSJ |
| Origin | Shenzhen |
| Option 1 | Option 2 | Option 3 |
|---|---|---|
| VHF&LOJACK: 135-175MHz CDMA/GSM&LORA: 851-894/900-960MHz DCS/PCS: 1805-1880/1920-1990MHz 3G: 2110-2180MHz 4GLTE Low: 698-798/738-821MHz 4GLTE High: 2496-2690/2570-2690MHz WIFI2.4G: 2400-2485MHz GPS&Glonass L1: 1560-1610MHz |
5G1500/GPS/Glonass L1: 1427-1610MHz GSM: 925-960MHz DCS: 1805-1880MHz 3G: 2110-2170MHz 4GLTE Low: 738-821MHz 4GLTE High: 2570-2690MHz WIFI2.4G/4G2300: 2400-2485/2300-2485MHz 5G3500/3700: 3400-3800MHz |
GPSL1/Glonass L1: 1560-1610MHz CDMA/GSM&LORA: 850-960MHz DCS/PCS: 1805-2000MHz 3G: 2110-2180MHz 4GLTE Low: 698-798MHz 4GLTE High: 2496-2690MHz WIFI2.4G: 2400-2485/2300-2485MHz 5G600: 617-698MHz RC315: 315MHz RC433/UHF&CDMA450: 433/400-470MHz 4G1700: 1710-1780MHz GPSL2L3L4L5: 1170-1390MHz 4G2300: 2300-2400MHz |