| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808S-14 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | SRD-JT12 |
| Application | Conference Center |
| Jamming Range | 20-80 Meters |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC100-240V or 12V Car Charger |
| Weight | 4.5kg |
| Size | 300*220*70mm |
| Total RF Output Power | 200 Watts |
| Working Time | Continuous Working Hours |
| Channels | 12 channels |
| Transport Package | Neutral Packing |
| Specification | ISO9001 |
| Trademark | RDSignal |
| Origin | China |
| HS Code | 9031809090 |
| Production Capacity | 1000 units |
| Order Quantity | Delivery Time |
|---|---|
| Sample | 3-5 business days |
| <20 pcs | 7-15 days |
| 20-50 pcs | 15-24 days |
| >50 pcs | Negotiable |
| Destination | Delivery Time |
|---|---|
| USA/Canada/Europe/Asia | 3-5 days |
| Middle East/Latin America | 5-7 days |
| Africa | 3-7 days |