| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808S-8F |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | WT101H20-8_9 |
| Application | Office |
| Humidity | 5%-95% |
| Jamming Range | 2-45m |
| Control | On/Off with Switch |
| Customizable | 1-14 Frequency Bands |
| Color | Silver/Black |
| Specification | 220x240x160mm |
| Trademark | Wolves Team |
| Origin | China |
| HS Code | 8543709200 |
| Production Capacity | 2000PCS/Year |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Jammer Type | Desktop Indoor Jammer |
| Channel Number | 10 |
| Each Bands Power | 5W |
| Total Output Power | 50W |
| Jamming Range | 2-45m |
| Application | Militaries Units, Prison, Bomb Disposal |
| Delivery Time Schedule | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping / 100% advance |
| Terms of Delivery | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free software updates for 36 months |
| Extended Warranty | After 4th Year: 5% of total for each year |