| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808S-4 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | RF-JD4XF |
| Application | Conference Center |
| Jamming Range | 50~150 Meters |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC100-240V or 12V Car Charger |
| Weight | 8kg |
| Dimensions | 350 x 190 x 60mm |
| Trademark | RDSignal |
| Origin | China |
| RF-JD4XF (4 bands) | RF-JD4XF Eur 4G (4 bands) | RF-JD4XF-WiFi (4 bands) | RF-JD4XF-GPS (4 bands) |
|---|---|---|---|
| 850-895MHz: 25W | 920-960MHz: 25W GSM900 | 850-895MHz: 25W (920-965MHz: 25W) | 850-895MHz: 25W (920-965MHz: 25W) |
| 920-960MHz: 25W | 1800-1880MHz: 15W PCS GSM 1800 | 1920-1990MHz: 15W (1800-1880MHz:15W) | 1920-1990MHz: 15W (1800-1880MHz:15W) |
| 1800-2000MHz: 15W | 2100-2170MHz: 15W 3G UMTS | 2100-2170MHz: 15W | 2100-2170MHz: 15W |
| 2100-2170MHz: 15W | 2620-2690MHz: 8W 4G LTE | 2400-2500MHz: 10W | GPS L1 1575MHz: 10W (1520-1670MHz: 10W) |
| Total: 80W | Total: 63W | Total: 65W | Total: 65W |
| Can I get a sample before bulk order? | Yes, we offer samples for all models but they are charged. |
| What if I don't know about frequency in my country? | Please contact us with your inquiry, we will help identify the frequencies you need and address your problems. |
| Do you accept OEM/ODM orders? | Yes, we can customize brand logo, colors, and frequencies according to your requirements. |
| Sample | 3-5 business days |
| <20 pcs | 7-15 days |
| 20-50 pcs | 15-24 days |
| >50 pcs | Negotiable |
| USA/Canada/Europe/Asia | 3-5 days |
| Middle East/Latin America | 5-7 days |
| Africa | 3-7 days |