| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808M-10C |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | X14D |
| Application | Conference Center |
| Brand | Vodasafe Directional Antenna Signal Jammer |
| Color Options | White / Silver |
| Total Output Power | 103W (5-10W Per Frequency Band) |
| Jamming Radius | 10-100 Meters |
| Power Supply | AC 110-240V (50-60Hz) |
| Cooling System | High-Efficiency Aluminum Alloy Radiator + 4 Fans |
| Dimensions | 380×280×130mm |
| Packing Size | 485×350×185mm |
| Weight | Gross Weight (G.W.): ~6.0kg |
| Warranty | 1 Year From The Date of Delivery |
| Trademark | Vodasafe |
| Origin | China |
| HS Code | 8543892090 |
| Production Capacity | 100 units |