| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101TC-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | JM311018 |
| Applications | Militaries Units, Prison, Bomb Disposal |
| Jamming Range | 1000-2000 meters |
| Total Output Power | 1000W |
| Dimensions | 602×428×272 mm |
| Weight | 45.00 kg |
| Operating Temperature | -20 to +55°C |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Power Supply | AC110-240V |