| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916MHz |
| CH5 | GPS L2~L5: 1100~1300MHz |
| CH6 | Wi-Fi5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Jamming Range | Up to 2500m (dependent on signal strength) |
| Device Dimensions | 450×380×350mm |
| Product Weight | 35.00kg |
| Power Supply | AC 110/220V, DC 12V/24V (Optional) |
| Antennas | 8 high-tech rubber units |
| Delivery Schedule | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB Hong Kong/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |