| Brand Name: | WolvesTeam |
| Model Number: | JM170418-3 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiated price |
| Delivery Time: | 1-3 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| Frequency Range | 315MHz, 330MHz, 390MHz, 433MHz |
| Power Supply | DC9V Super Alkaline Battery x 1 |
| Operating Range | Up to 100 meters (50m radius) |
| Working Current | 240mA |
| Dimensions | 200 × 60 × 25mm |
| Color | Black |