| Brand Name: | WolvesTeam |
| Model Number: | JM170418-20 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiated price |
| Delivery Time: | 1-3 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| Frequency Range | 270MHz / 330MHz / 390MHz / 418MHz |
| Power Supply | DC9V Super Alkaline Battery × 1 |
| Operating Range | Up to 100 meters (50m radius) |
| Working Current | 240mA |
| Dimensions | 200 × 60 × 25mm |
| Color | Black |