| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101H20-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | WT311101-14 |
| Type | Handheld Jammer |
| Jamming Range | Up to 30 meters |
| Total Output Power | 12W |
| Dimensions | 200 × 150 × 80mm |
| Weight | 1.0kg |
| Power Supply | 100-240V AC, 50-60Hz |
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz (US) or 790-826MHz (EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (US) or 2620-2690MHz (EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH10 | Lojack: 167-175MHz |
| CH11 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600MHz or 3600-3800MHz |