| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101H25-12 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | WT311101-14 |
| Type | Handheld Jammer |
| Dimensions | 200 × 150 × 80mm |
| Weight | 1.0kg |
| Total Output Power | 12W |
| Jamming Range | Up to 30 meters |
| Packing | Neutral Packing |
| Transport Package | Box |
| Trademark | Wolvesteam |
| Origin | China |
| HS Code | 8543709200 |
| Production Capacity | 2000 per Year |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH10 | Lojack: 167-175MHz |
| CH11 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600MHz or 3600-3800MHz |
| Power Supply | 50 to 60Hz, 100 to 240V AC |
| AC Adapter | AC100-240V-DC12V |
| External Antennas | Omni-directional, all TX frequencies covered downlink only |
| Color | Black |
| Delivery Time | 3-5 days after confirmed order and payment |
| Payment Terms | 100% TT in advance |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |