| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101-P-B-4 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parameter | Specifications |
|---|---|
| Protection Level | IP30, IP40, IP54 |
| Cabinet Material | 1.2-2.0mm cold-rolled steel plates |
| External Dimensions | 2200mm height (customizable) |
| Rated Working Voltage | 380V, 400V, 660V |
| Rated Insulation Voltage | 660V or 1000V |
| Busbar Rated Current | 630A to 5000A |
| Short Circuit Withstand | 25kA, 31.5kA, 40kA, 50kA |