| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808R-4 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model Number | HSKST-PLC |
| Certification | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Rated Voltage | AC 380V/220V, 50Hz |
| Rated Current | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Short-Time Withstand Current | 16kA, 25kA, 31.5kA, 50kA |
| Protection Level | IP30-IP66 |
| Operating Temperature | -10℃ to +40℃ |
| Installation Method | Floor-Mounted, Wall-Mounted |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Protection Level | IP30, IP40, IP54 |
| Cabinet Material | 1.2-2.0mm cold-rolled steel plates |
| External Dimensions | 2200mm height (customizable) |
| Rated Working Voltage | 380V, 400V, 660V |
| Busbar Rated Current | 630A to 5000A |
| Short Circuit Withstand Current | 25kA, 31.5kA, 40kA, 50kA |