| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808W-7 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Specification | Details |
|---|---|
| Model Number | HSKST-PLC |
| Certifications | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Operation Voltage | Low Voltage |
| Application Range | Industry, Factories, Buildings, New Energy, etc. |
| Shell Protection Grade | IP30-IP66 |
| Rated Voltage | AC 380V/220V, 50Hz |
| Rated Current | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Operating Temperature | -10℃ to +40℃ |
| Altitude | ≤2000m |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Protection Level | IP30, IP40, IP54 |
| Cabinet Material | 1.2-2.0mm cold-rolled steel |
| Standard Height | 2200mm (customizable) |
| Rated Working Voltage | 380V, 400V, 660V |
| Busbar Rated Current | 630A to 5000A |
| Short Circuit Withstand | 25kA, 31.5kA, 40kA, 50kA |