| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808B15-8 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Port | Frequency Range |
|---|---|
| CH1 | 720-840MHz |
| CH2 | 830-940MHz |
| CH3 | 950-1050MHz |
| CH4 | 2400-2500MHz |
| CH5 | 5725-5850MHz |
| Total Power | 250W |
| Weight | 6.5kg |
| Operating Temperature | -25°C to +65°C |
| Dimensions | 45*25*20cm |
| Endurance Time | >60 Minutes (Continuous Operation) |
| Power Supply | Lithium Battery |