| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808LA-3 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model Number | WT900306 |
| Application | Prison, Bomb Disposal and Security Services |
| Total Output Power | 600W |
| Jamming Range | Up to 2500 meters |
| Weight | 25kg |
| Dimensions | 530 × 300 × 200mm (excluding antennas) |
| Antenna Type | Directional or Omnidirectional Antenna |
| Origin | USA |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Operating Temperature | -20 to +50ºC |
| Storage Temperature | -40 to +60ºC |
| Humidity | 5%-80% |
| Warranty Period | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |
| Delivery Time | 2-3 weeks |
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |