| Brand Name: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| Price: | negotiated price |
| Delivery Time: | 3-4 weeks |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH4 | RF800/900: 820-926MHz |
| Total Output Power | 40W |
| Jamming Range | Up to 1500m (dependent on cell phone signal strength) |
| Power Supply | AC 110V or 220V, DC 12V or DC 24V (Optional) |
| Antennas | Built-in Antennas |
| Dimensions | 960×400×230 mm |
| Weight | 6.00kg |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH / Supports 120 minutes operation |