| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT101JQ20-6 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Specification | Details |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Certification | CE |
| Jamming Range | 800-1200m |
| Power Supply | 220VAC, 24VDC Battery |
| Battery Life | 1-2 Hours (Rechargeable) |
| Type | Waterproof |
| Packaging | 960×750×140 mm Box |
| Supply Ability | 100 pieces/month |
| Output Interface | Shield Band Frequency (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Total RF Power | 15W |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH (Supports 120min Full Power Operation) |
| Power Consumption | 80W |
| Weight | 6.0Kg |
| Dimensions | 960×400×230 mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -10 to +55°C |
| Category | Details |
|---|---|
| Delivery Time | 3-5 days after order confirmation and advance payment |
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |