| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808JE100-3 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Interface | Shield Band Frequency (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Power Supply | AC110~220V/DC-48V (option) |
| Total RF Power | 15W |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH/Support 120min Full Power Working (option) |
| Shielding Area | 800 ~ 1200m |
| Power Consumption | 80W |
| Weight | 6.0Kg |
| Dimensions | 960×400×230 mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -10 to +55 Celsius Degree |