| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808BB-5 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15 days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | GPS: 1550-1580MHz |
| CH4 | GPS L2-L5: 1100-1300MHz |
| CH5 | GSM: 850-920MHz |
| Jammed Signal Frequency | CDMA, GSM, 2.4G WIFI, 5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF |
| Type | Backpack Jammer |
| Output Channels | 5 |
| Output Power | 90 Watt |
| Shielding Range | Radius 5-2000 meters (depending on base station distance in open field) |
| Net Weight | 12kg |
| Total Weight | 15kg (including aviation case) |
| Power Input | AC100-240V, DC24V |
| Battery | 24V, 30AH built-in standby battery (90-180 minutes operation) |
| Cooling System | Active "smart" cooling with integrated air filter |
| Place of Origin | China |
| Certification | CE |
| Packing | Box |
| HS Code | 8543709200 |
| Supply Ability | 100 pieces/month |
| Delivery Time | 3 weeks after order confirmation |
| Warranty | 36 months with free software updates |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |