| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT808BB-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15 days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Place of Origin | China |
| Certification | CC, CE |
| Weight | 13kg |
| Total Output Power | 120W |
| Jamming Range | Up to 200m |
| Battery | Li-ion Battery |
| Dimensions | 450x380x350mm |
| Supply Ability | 2000 pcs per year |
| Channel | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | 5G: 3200-3600MHz |
| CH2 | 5G2: 3600-4200MHz |
| CH3 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH4 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH7 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH8 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH9 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH10 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Net Weight | 12KG |
| Total Weight | 13KG |
| Ambient Temperature | -10ºC - +50ºC |
| Relative Humidity | ≤80% |
| Power Consumption | ≤220W |
| Power Input | AC100~240V, DC24V |
| Battery Life | 90-180 minutes (24V, 30AH built-in standby battery) |
| Cooling System | Active "smart" with integrated incoming air filter |
| Delivery Time | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |