| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15 days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Power | 30W / each band |
| Jamming Range | 10-150 meters (signal intensity must < -80dB in location) |
| Covered Standards | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS, 4G, 5G |
| Power Supply | Automatic switching 50/60 Hz AC 100-240V to DC 12V |
| Operating Temperature | -10°C to +60°C |
| Humidity | 95% non-condensing |
| Antenna | Patch Antenna - Gain 5 dBi of each band |
| Device Dimensions | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26.5cm (H) |
| Weight | 1kg |
| Storage Temperature | -30°C to +70°C |
| 4G LTE1 | 725-770MHz |
| 4G LTE2 | 790-826MHz |
| CDMA 800 | 850-894MHz |
| GSM 900 | 925-960MHz |
| DCS1800 | 1805-1880MHz |
| PCS 1900 | 1905-1990MHz |
| 3G | 2110-2170MHz |
| 4G WIMAX1 | 2300-2400MHz |
| 4G WIMAX2 | 2570-2690MHz |
| 5G1 | 3400-3600MHz |
| 5G2 | 3600-3800MHz |
| WIFI 2.4G | 2400-2500MHz |