| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15 days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ideal for portable, vehicle-mounted, or fixed installation applications with compact dimensions.
340-390MHz 100W RF Power Amplifier Module for Signal Jamming. This high-power built-in antenna mobile phone blocker effectively cuts off signals across CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, and 5G frequency bands simultaneously.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Output Power | 10-100W |
| Jamming Range | 50-500M (signal intensity must < -80db at location) |
| Cover Interface Standards | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Power Supply | 50/60 Hz AC 100-240V to DC 12V (automatic switching) |
| Operating Temperature | -10°C to +60°C |
| Humidity | 95% non-condensing |
| Antenna | Patch Antenna - Gain 5 dBi per band |
| Packaging Dimensions | 385(L)×340(W)×280(H)mm |
| TX Frequency | Power Output |
|---|---|
| 758-803MHz 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960MHz GSM CDMA | 10-100W |
| 1805-1880MHz PCS | 10-100W |
| 2100-2180MHz 3G | 10-100W |
| 2300-2400MHz 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690MHz 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400MHz 5G | 10-100W |
| 3400-3600MHz 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800MHz 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000MHz 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500MHz WIFI 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850MHz WIFI 5.8G | 10-100W |
Meeting rooms, oil and gas facilities, hospitals, theatres, recording studios, banks, contract tendering rooms, churches, conference rooms, classrooms, testing facilities, security services, military units, secret services, news conference rooms, libraries, museums, prisons, courts, border patrol, customs, and residential areas.