| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15 days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Power | 10-100W |
|---|---|
| Jamming Range | 50-500M (signal intensity must < -80db at location) |
| Covered Standards | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Power Supply | 50/60 Hz AC 100-240V to DC 12V (automatic switching) |
| Operating Temperature | -10°C to +60°C |
| Humidity | 95% non-condensing |
| Antenna | Patch Antenna - Gain 5 dBi per band |
| Dimensions | 385mm (L) × 340mm (W) × 280mm (H) |
| Frequency Band | Technology | Power |
|---|---|---|
| 758-803MHz | 4G LTE11 | 10-100W |
| 850-960MHz | GSM CDMA | 10-100W |
| 1805-1880MHz | PCS | 10-100W |
| 2100-2180MHz | 3G | 10-100W |
| 2300-2400MHz | 4G1 | 10-100W |
| 2570-2690MHz | 4G2 | 10-100W |
| 3300-3400MHz | 5G | 10-100W |
| 3400-3600MHz | 5G 2 | 10-100W |
| 3600-3800MHz | 5G 3 | 10-100W |
| 4800-5000MHz | 5G 4 | 10-100W |
| 2400-2500MHz | WiFi 2.4G | 10-100W |
| 5725-5850MHz | WiFi 5.8G | 10-100W |