| Brand Name: | Wolves Teams |
| Model Number: | WT-10W |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 360 |
| Delivery Time: | 15 days |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Output Power | 10-100W |
| Jamming Range | 50-500M (signal intensity < -80dB at location) |
| Covered Standards | AMPS, N-AMPS, NMT, TACS, GSM, CDMA, TDMA, IDEN, UMTS |
| Power Supply | 50/60 Hz AC 100-240V to DC 12V (automatic switching) |
| Operating Temperature | -10°C to +60°C |
| Humidity | 95% non-condensing |
| Antenna | Patch Antenna - Gain 5 dBi per band |
| Jammer Modules | 12 |
| Device Dimensions | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26.5cm (H) |
| Weight | 1kg |