| MOQ: | 1 |
| Price: | 1 |
| Delivery Time: | 7-15 |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Jammer Type | Vehicle Bomb Jammer |
| Channel Number | 13 |
| Each Band Power | 50W |
| Total Output Power | 650W |
| Jamming Range | 15-100m |
| Power Supply | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Weight | Approximately 45 kg |
| Dimensions | 625×500×700 mm |
| Channel | Frequency Range | RF Output |
|---|---|---|
| CH1 | 20-80MHz | 100W |
| CH2 | 80-200MHz | 100W |
| CH3 | 200-500MHz | 100W |
| CH4 | 500-1000MHz | 50W |
| CH5 | 1000-1500MHz | 50W |
| CH6 | 1500-2000MHz | 50W |
| CH7 | 2000-2500MHz | 50W |
| CH8 | 2500-3000MHz | 50W |
| CH9 | 870-880MHz | 50W |
| CH10 | 935-960MHz | 50W |
| CH11 | 1805-1920MHz | 50W |
| CH12 | 935-960MHz | 50W |
| CH13 | 2400-2500MHz | 50W |
| Delivery Time | 1-2 months |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |