| Brand Name: | Wolves Team |
| Model Number: | 808L100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1 |
| Delivery Time: | 7-15 |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Frequency Coverage | CDMA/GSM/3G Cellphone |
| Jammer Type | Portable Jammer |
| Channel Number | 7 |
| Each Bands Power | 50W |
| Total Output Power | 500W |
| Jamming Range | 2-90m |
| Output Interface | Output Frequency |
|---|---|
| CH1 | 25-500MHz |
| CH2 | 500-1000MHz |
| CH3 | 1000-2000MHz |
| CH4 | 2000-3000MHz |
| CH5 | 3000-4000MHz |
| CH6 | 4000-5000MHz |
| CH7 | 5000-6000MHz |
| Delivery Time Schedule | 3 weeks from receipt of confirmed purchase order and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Terms of Delivery | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total for each year after 4th year |