| Brand Name: | Wolves Team |
| Model Number: | 808V100-10 |
| MOQ: | 1 |
| Price: | 1 |
| Delivery Time: | 7-15 |
| Payment Terms: | L/C,D/A,T/T,Western Union |
| Frequency Range | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Jammer Type | UAV Drone Jammer |
| Channel Number | 8 |
| Each Band Power | 75W |
| Total Output Power | 600W |
| Jamming Range | 30-150m |
| 2.4G | 2400-2500MHz |
| 5.8G | 5725-5850MHz |
| GPS L1 | 1560-1620MHz |
| 868-920MHz | 868-916MHz |
| GPS L2~L5 | 1100-1300MHz |
| Wi-Fi 5.2G | 5100-5500MHz |
| WiFi 3.6G | 3500-3600MHz |
| 433MHz | 433MHz |
| Total Output Power | 600W |
| Jamming Range | Up to 2500m (dependent on signal strength) |
| Power Supply | AC 110/220V, DC 12V or 24V (Optional) |
| Antennas | High-tech rubber (8 units) |
| Dimensions | 450×380×350mm |
| Weight | 35.00kg |
| Delivery Time | 3 weeks from receipt of confirmed PO and advance payment |
| Payment Terms | 40% advance, 40% after one month, 20% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |
Jamming distances are reference values only. Actual performance varies based on signal strength, location, and power supply status.
Do not use while charging as the unit lacks cooling fans. Overheating damage voids free repair services.